Pokoje Gościnne

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 tematycznych i komfortowych pokoi. Wszystkie znajdują się na pierwszym piętrze, każdy z własną łazienką oraz toaletą, wszystkie z lodówką i dostępem do wifi. Każdy pokój jest oryginalny, stworzony z myślą o dostarczeniu Państwu wyjątkowych wrażeń, poprzez książki, gry i zabawy w danym temacie.

 Pokój MORSKI  

 

Ahoj Panie Kapitanie z Pokoju Marynarskiego!
Pokój wypełniony elementami marynistycznymi w kolorystyce niebiesko-białej, z siatką rybacką na ścianie, lampami zrobionymi z liny, hokerami ze współrzędnymi oraz super wygodnym fotelem skandynawskim. Pokój dwuosobowy, z konfiguracją łóżek: 2 x 1 osobowe, lub 1 x podwójne. Do pokoju można wstawić dodatkowe łóżko lub łóżeczko turystyczne. Do dyspozycji oddajemy: grę w statki, talię kart ze zdjęciami Bałtyku, książki: 20000 Mil Podmorskiej Żeglugi oraz Siedem Dalekich Rejsów Tyrmanda. Bardzo dużym atutem pokoju jest jego taras wraz z meblami ratanowymi. Do zobaczenia na pokładzie!

 

Pokój LEŚNY

 

Las się żyje!
Pokój, który jest wycieczką do lasu. Zielone ściany, jedna z fototapetą lasu, własnoręcznie robiony stół z plastra drzewa z kompletem taboretów, na ścianie natomiast wiszą plakaty przedstawiające ssaki, drzewa i grzyby polskie. Są również książki o tym co się dzieje w lesie: „Sekretne życie drzew”, czy „Duchowe życie zwierząt”, a dla najmłodszych ilustrowana książka „Rok w lesie” i „Wszystko o grzybach”. Wieczorami można zagrać w grę planszową Jeżyki, układać Jenga czy grać w leśne karty. Pokój idealny dla 4 osób: 1x podwójne łózko i 2 x pojedyncze.

Pokój PLAŻOWY

 

Ma za zadanie przenieść jego gości na plażę – jedyne czego brak to piasek, chociaż szczerze się przyznamy, że ożywione dyskusje trwały czy aby przypadkiem podłogi nim nie wysypać. Pokój jest jasny, ale i kolorowy z fototapetą plaży. Ma lekki i przyjemny wieszak na ubrania, skandynawski fotel, stolik z krzesłami, wieszak z japonek i zdjęcia Bałtyku. Na wyposażeniu puzzle plażowe z 1000 elementów, książka o polskim wybrzeżu i gry karciane w tej samej tematyce. Pokój 2osobowy z jednym podwójnym łóżkiem.

Pokój WIEJSKI

 
Na Agroturystyce nie mogło zabraknąć pokoju wiejskiego! Jest jak u Pana Boga za piecem! Pokój przytulny i do tego z duszą – mówią ci, co już spali. Stara szafa, która – jak przystało na starą szafę – skrzypi i to nie cicho, taborety, stół zrobiony z maszyny do szycia, kubki emaliowane oraz poduszki w zwierzęta zagrodowe. Pokój 3osobowy: 1x podwójne łóżko i 1x pojedyncze. Do tego gra rodzinna Kukuryku, książka o tym, jak żyć jak rolnik, a dla najmłodszych – animowana książka o życiu w gospodarstwie i talia kart z obrazkami ludowymi. „Wsi spokojna, wsi wesoła! Który głos twej chwale zdoła?”

Pokój WĘDKARSKI

 

Na terenie naszej agroturystyki mamy stawy rybne, więc i jeden z pokoi jest z motywem wędkarskim. Na ścianie wisi sieć rybacka, jest fototapeta z rybakiem oraz plakat o rybach słodkowodnych. Są książki na temat wędkarstwa i gra pamięciowa z rybami, nie mogło zabraknąć gry dla najmłodszych, czyli łowisko: rybki i wędki na magnes. Pokój ma jedno podwójne łóżko, stolik oraz super wygodny fotel skandynawski. Jeśli trzeba do pokoju można dołożyć dostawkę lub łóżeczko turystyczne (zamiennie z fotelem).
Top