Atrakcje na terenie agroturystyki

 
 
 
Miejsce na ognisko i grill– z myślą o długich wieczorach spędzonych w przyjaznej atmosferze przy ognisku przygotowaliśmy specjalne miejsce z drewnianymi siedzeniami, zadaszoną częścią stołową oraz grill.
 
 
 
 
Dla najmłodszych – piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, trampolina oraz wszelkie tereny zielone w zasięgu wzroku.
 
 
 
 
Bilard –między zielenią, krzewami i drzewami znajdą Państwo tzw. drewnianego „grzybka”, a w środku stół bilardowy, oświetlony, zadaszony, idealny na przyjacielskie i rodzinne rozgrywki.
 
 
 
Relaksarium – w zaciszu, pod sosnami mamy dla Państwa hamak i dwa brazylijskie krzesła, obok znajduje się stół i ławki, miejsce doskonałe na kawę i rozmowy, czy też schronienie przed słońcem.
 
 
Kurarium lub też Kuratorium – czyli nasze kury i koguty – własne, osobiste, wolne i szczęśliwe. Możecie je podglądać przez okna pod wiatą. Na szybach umieściliśmy 36 kurostek, czyli ciekawostek o kurach. Ponadto, od kurek mamy przepyszne jajka, które serwujemy naszym gościom do śniadania, a koguty idealnie się sprawdzają jako poranny budzik.
 
 
 
Stawy Rybne – na terenie naszego gospodarstwa znajdują się 2 stawy rybne, gdzie złowić można: karpia, karasia, tołpygę czy też amura.
 
 
 
Rowery – z myślą o tych, który chcieliby pozwiedzać okolicę na dwóch kółkach, mamy do zaoferowania kilka rowerów, posiadamy również siedzonko dla dziecka, jeśli zdecydowaliby się Państwo na rodzinne rowerowe wypady nad morze, czy po prostu po pięknych terenach nas otaczających.
 
 
 
Wieża widokowa – dla chcących obserwować naturę i nasze gospodarstwo z trochę innej perspektywy mamy propozycję położoną parę metrów nad ziemią, ale gwarantującą piękne widoki.
 
 
 
 
 
Bujana ławka – obok huśtawka, z pięknym widokiem na pola i łąki, a wieczorami na niezwykle urokliwe zachody słońca.
 

 

 
 
Sanie – które zimą służą nam do kuligów natomiast latem sprawdzają się jako świetna miejscówka do relaksu z widokiem z jednej strony na wodę, z drugiej na plac zabaw. 

 

 
 

 
 
Zaciszne miejsce pod dachem z trzech stron otoczone płotem z krzewów zapewniające schronienie w upalne dni.
Top