Atrakcje na terenie agroturystyki

 Miejsce na ognisko i grill– z myślą o długich wieczorach spędzonych w przyjaznej atmosferze przy ognisku przygotowaliśmy specjalne miejsce z drewnianymi siedzeniami, zadaszoną częścią stołową oraz grill.
 

Dla najmłodszych – piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, trampolina oraz wszelkie tereny zielone w zasięgu wzroku.
 
Bilard –między zielenią, krzewami i drzewami znajdą Państwo tzw. drewnianego „grzybka”, a w środku stół bilardowy, oświetlony, zadaszony, idealny na przyjacielskie i rodzinne rozgrywki.
 Relaksarium – w zaciszu, pod sosnami mamy dla Państwa hamak i dwa brazylijskie krzesła, obok znajduje się stół i ławki, miejsce doskonałe na kawę i rozmowy, czy też schronienie przed słońcem.
Kurarium lub też Kuratorium – czyli nasze kury i koguty – własne, osobiste, wolne i szczęśliwe. Możecie je podglądać przez okna pod wiatą. Na szybach umieściliśmy 36 kurostek, czyli ciekawostek o kurach. Ponadto, od kurek mamy przepyszne jajka, które serwujemy naszym gościom do śniadania, a koguty idealnie się sprawdzają jako poranny budzik.
 
Stawy Rybne – na terenie naszego gospodarstwa znajdują się 2 stawy rybne, gdzie złowić można: karpia, karasia, tołpygę czy też amura.
Rowery na rowerowe wypady nad morze, czy po prostu po pięknych terenach nas otaczających: lasy, pola, łąki. 
 Wieża widokowa – dla chcących obserwować naturę i nasze gospodarstwo z trochę innej perspektywy mamy propozycję położoną parę metrów nad ziemią, ale gwarantującą piękne widoki
 
 
Bujana ławka – obok huśtawka, z pięknym widokiem na pola i łąki, a wieczorami na niezwykle urokliwe zachody słońca.
 
Sanie – które zimą służą nam do kuligów natomiast latem sprawdzają się jako świetna miejscówka do relaksu z widokiem z jednej strony na wodę, z drugiej na plac zabaw. 

 

 
 
Zaciszne miejsce pod dachem z trzech stron otoczone płotem z krzewów zapewniające schronienie w upalne dni.
 
Kuchnia – a w niej wszystko co niezbędne do przygotowania sobie posiłku: kuchenka, lodówka, zlew, talerze, garnki, patelnie, sztućce
Top